Trenérská doškolení a amnestie!

Trenérská komise ŠSČR pořádá doškolení pro trenéry všech trenérských tříd a to v Praze na Strahově 17.10. 2020 (od 10,00 do 17,00 – v sídle ŠSČR ve velké aule v přízemí) a na Moravě  (místo bude upřesněno) dne 5.12.2020. Dopolední část bude věnována rozvíjení pedagogických dovedností pro trénování skupin mládeže, odpolední pak moderním metodám tréninku včetně trénování v době pandemie.

Zároveň Trenérská komise ŠSČR vyhlašuje amnestii pro trenéry, kterým propadla druhá nebo třetí trenérská třída v období let 2000 až 2019. Tito trenéři mohou po prokázání propadlé T2 nebo T3 absolvovat v roce 2020 doškolení (viz oznámení TK o termínech) a kvalifikace jim bude obnovena. Zdůrazňujeme že se jedná o jednorázovou akci, která se nebude v dohledné době opakovat.

Přihlášky posílejte nejpozději do konce září na ladislav.zaruba@chess.cz s vyznačením termínu, o který máte zájem. Účastnický poplatek je 200 Kč bez obědu, 300 Kč s obědem (pište také na mail při přihlášení, platí se na účet svazu – do poznámky uveďte Doškolení + termín a místo).

V případě Vašeho velkého zájmu vypíše TK i třetí termín doškolení.

Trenérská Komise

Evžen Pospíšil

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Miroslav Hurta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Trenérská doškolení a amnestie!

  1. Přihlásil bych se, ale kde se bude na Moravě školit? Hlasoval bych pro Brno…

Komentáře nejsou povoleny.