Pohár SVČ se v listopadu hraje opět na lichess!

Slavia Boskovice pořádá druhý turnaj ze série “O putovní pohár SVČ 2020/21”, opět se hraje on-line. Turnaj začíná na lichess.com ve čtvrtek (26.11.) v 16:00. Účast je zdarma pro všechny hráče do 18 let (nar. 2002 a ml.). Vítězové kategorií (nejmladší, mladší a starší) získají diplomy, které jim budou předány na nejbližším turnaji v SVČ.

Turnaj se hraje na herním serveru lichess.org. Všichni účastníci turnaje musí mít na lichess vytvořen účet (registrace je zdarma) a být členy klubu Boskosachy. Samotný turnaj je na lichess chráněn heslem, které bude všem zájemcům zasláno po vyplnění jednoduchého formuláře na stránce turnaje. Přijetí do klubu i zpracování formuláře může zabrat nějaký čas, proto se ve vlastním zájmu hlaste co nejdříve (nejlépe aspoň 15 minut před turnajem)!

Jak se bude hrát?

On-line turnaj se samozřejmě od turnajů v SVČ mírně liší. Na rozdíl od říjnového turnaje se tentokrát bude hrát podobně jako v SVČ, tedy tempem 2×15 minut (hráč má na přemýšlení 15 minut), švýcarským systémem na 5 kol (každý hráč odehraje pět partií). Kolo začíná vždy až po odehrání všech partií (stejně jako v SVČ), proto mohou hráči, kteří skončí svoji partii rychle, chvilku čekat, než začne partie další.

Turnaj skončí cca v 18:00, nejpozději v 18:30. Všichni zúčastnění dostanou také body do celkového hodnocení seriálu, při účasti méně než 10 hráčů se ovšem budou dělit dvěma. Kompletní informace a přihlašovací formulář naleznete na webu boskosachy.cz.

Nezapomeňte, pokud Vám něco nebude jasné, pište na e-mail
BohacekMilan@seznam.cz
a vše dělejte s dostatečným předstihem!