Školení a semináře rozhodčích II. a III. třídy

JIHOMORAVSKÝ ŠACHOVÝ SVAZ Vás srdečně zve na ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH III. TŘÍDY a SEMINÁŘ ROZHODČÍCH III. a II. TŘÍDY, které proběhne v Brně 23. září 2018.

Termín: 23.9.2018
Místo konání: Brno, Mendelova univerzita, budova Q
Propozice: [pdf]

Komu je akce určena?

Školení je určeno všem, kteří mají zájem získat základní kvalifikaci rozhodčího V JmŠS platí, že utkání KP2 musí řídit rozhodčí alespoň III. třídy.

Seminář slouží pro rozhodčí, kteří již mají kvalifikaci, a chtějí si prodloužit její platnost. Na semináři je možno prodloužit platnost III. nebo II. Třídy rozhodčího.

Kdo má právo účasti na školení?

Zájemci musí být:

  • starší 15 let (= narozeni v roce 2003 a starší);
  • řádně registrovanými členy ŠSČR;
  • řádně a včas na školení přihlášeni (tj. do 15. 9.).

Propozice:

Termín: Neděle 23. 9. 2018.

Místo: Mendelova univerzita, Zemědělská 1, Brno. 3. patro budovy Q. Mapka a dopravní spojení je na http://www.mendelu.cz/cz/kontakt

Čas: registrace od 9:30, vlastní program: 10:00 – 19:00

Poplatek: pro řádně přihlášené účastníky semináře 300,- Kč, pro řádně přihlášené účastníky školení 400,- Kč. Příplatek za pozdní přihlášku 100,- Kč. Vše se hradí hotově u registrace.

Přihlášky: Do 15. 9. 2018 prostřednictvím emailu: ondrazamecnik@seznam.cz

Lektoři: Jaroslav Benák, David Hampel, Ladislav Palovský

Ostatní: Po zaslání přihlášky obdrží každý uchazeč e-mailem podrobný rozvrh školení a odkazy na materiály k samostudiu. Předpokládá se, že každý uchazeč se ke školení dostaví se znalostí zaslaných materiálů. Vlastní školení proběhne ve zkrácené formě a bude zaměřeno především na nejčastější problémové situace, na diskusi a vysvětlení případných nejasností. Školení bude ukončeno písemným testem. Pro případné neúspěšné uchazeče budou stanoveny náhradní termíny pro vykonání zkoušek. Doporučujeme svačinu s sebou, pauza na oběd nebude.

Těšíme se na Vaši účast!

 Ondřej Zámečník, předseda KR JmŠS