Přihlašujte se na Šachovou akademii

Trenérská komise ŠSČR vyhlašuje program Šachové akademie – soubor deseti online přednášek pro šachisty úrovně ELO 1600 – 2000. Cílem je kromě zábavy a poučení také prokazatelné zlepšení výkonnosti hráčů této úrovně.

Odborným garantem Akademie je GM Tomáš Polák, kapitán a trenér naší ženské reprezentace. Dalšími lektory budou velmistři Martin Petr, Petr Velička a Petr Neuman, mezinárodní mistři Michal Konopka a Richard Biolek ml. a KM Josef Bednařík.

Přednášky budou vždy v sobotu od 22. 4. do 24. 6. od 19:00 do 20:00 a budou zaměřeny na výkonnost 1600 – 2000. Zúčastnit se ale mohou všichni členové Šachového svazu včetně dětí.

Z technických a pedagogických důvodů je počet míst v Akademii omezen, proto s přihlášením raději neváhejte!

Přihlásit se můžete zaplacením registračního poplatku 500 Kč na bankovní účet ŠSČR: 102463604/2250. Do poznámky uveďte Akademie – vaše jméno a příjmení. Současně pošlete email na evzen.pospisil@chess.cz, abychom měli správnou emailovou adresu, na kterou vám zašleme potvrzení účasti a později i odkaz na vysílání. Na tuto emailovou adresu směřujte i případné dotazy.

Pokud potřebujete vystavit fakturu na sebe či na oddíl, požádejte o ni paní účetní Kniezkovou na mailu jitka.kniezkova@chess.cz.

Těšíme se na Vás v Šachové akademii již v sobotu 22. dubna!

Evžen Pospíšil, předseda Trenérské komise ŠSČR

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Miroslav Hurta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.