Krásné Vánoce s radostí, nadějí a královskou hrou

Krásné vánoční svátky plné radosti ze vzájemného obdarování doma, v práci i na 64 polích přejeme všem pravidelným i příležitostným čtenářům tohoto webu.

Hlavním obdarováním nechť je vzájemné porozumění a láska, které jako lidé neustále chybující potřebujeme ze všeho nejvíc. Vždyť dnešní večer slavíme právě proto, že v něm podle křesťanské tradice přichází „Ten, který snímá hříchy světa…“ Radost ze vzájemného odpuštění hříchů a Naděje ve smysl všeho našeho konání je nejkrásnějším poselstvím Vánoc.

Speciální poděkování zaslouží všichni ti, kteří pro vás, čtenáře, čtení na těchto stránkách připravují. „Jakmile jsem si předsevzal poznat moudrost, uviděl jsem, co je na zemi lopoty…“, praví kniha Kazatel. Je mnoho těch, kteří by se s vámi rádi podělili o své šachové zážitky, ale málo těch, kteří to nevzdají a lopotně vše dotáhnou až k článku, tabulkám a fotografiím, na které vždy netrpělivě čekáte.

Krásné Vánoce všem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Miroslav Hurta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.