Nové školení trenérů 2. třídy

Trenérská komise Šachového svazu pořádá školení trenérů 2. třídy, které po absolvování opravňuje k získání ŽL v oboru trenér šachu. Kvalifikačním předpokladem je třetí trenérská třída a předpokládá se praxe v oboru.

Školení bude probíhat formou šesti víkendových soustředění v těchto termínech: 1. – 2. 10., 15. – 16. 10., 5. – 6. 11., 4. – 5. 2., 4. – 5. 3., 15. – 16. 4. a to vždy v Praze na Strahově, přičemž závěrečné soustředění bude plně věnováno zkouškám. Součástí zkoušky bude vypracování vzorové lekce, její prezentace a složení závěrečného testu.

Účastnický vklad zůstává stejný 1.500 Kč na osobu a je splatný na účet Svazu před zahájením školení. Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená a přednost dostanou dříve přihlášení uchazeči, proto neváhejte a přihlašujte se obratem na petr.neuman@chess.cz. (sem směřujte také případné dotazy).

V přihlášce uveďte jméno, příjmení, email, oddíl a ročník narození.

Za trenérskou komisi,
Petr Neuman

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní, Pozvánka a jeho autorem je Miroslav Hurta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.