Zpráva o 27. ročníku šachového turnaje POHÁR BYSTRCKÉ RADNICE.

11.9.2021 v 8:40 byla zahájena prezence na šachový turnaj POHÁR BYSTRCKÉ RADNICE ve Společenské centrum Bystrc, Odbojářská č. 2. V 9:25 bylo nalosováno první kolo. Šachového turnaje se zúčastnilo 75 hráčů. Rozhodčím turnaje byl Jaroslav Bureš ( autor tohoto článku). Pořadatelem turnaje byl Úřad městské části Brno – Bystrc spolu s šachovým klubem ŠK Bystrc Oilers. Ředitelem turnaje Lukáš Řehůřek.

Pohled do hracího sálu:

V 15:20 bylo odehráno všech 9 kol. Hrálo se tempem 2 x 15 minut na partii. Vítězem turnaje se stal Vrána František.

Vrána František hrál v pěkném šachovém dresu šachového klubu Staré Město.
Šachový dres přinesl Františkovi štěstí.

Na 12. místě skončil Petr Matoušek

Na 13. místě skončil ředitel turnaje Lukáš Řehůřek.

Na 14. místě skončil Tomáš Zdražil

Na 18. místě skončila Michaela Svobodová

Obrovskou radost mně udělal Petr Sieczka, který chodí do mého šachového kroužku a na turnaji skončil na pěkném 53 místě.

Pro hráče, kteří jsou se svým umístěním v turnaji nespokojeni, mám výbornou zprávu. Turnaj na ELO započten nebude.

Děkuji všem za účast a přeji Vám ať Vás hraní šachu baví.