Webináře Davida Kaňovského

Mezinárodní mistr David Kaňovský od června tohoto roku zahajuje pravidelný cyklus webinářů pro všechny věkové i výkonnostní kategorie.

Webináře budou probíhat vždy v pondělí (18:30-19:30) a pátek (17:00-18:00), a to na rozličná témata ze střední hry, z koncovek či obecně se týkající všech fází šachové partie (jinými slovy zahájení se pozornost věnovat nebude). Webináře budou probíhat především jako přednášky, ale výhodou samozřejmě bude, že se přes chat kdokoliv může zapojit se svými dotazy, podněty apod.
V příloze si můžete prohlédnout plán přednášek na první čtvrtletí, tj. do konce srpna. Změny jsou ovšem vyhrazeny, poněvadž autor ještě přesně neví, jak to v létě bude mít s dovolenou…

Jeden webinář bude stát myslím si velice přijatelných 50,- Kč. Aby se nemusely posílat takto malé částky, pošle každý uchazeč o přednášky částku 500,- Kč, čímž si rezervuje 10 webinářů. Bude pak ovšem čistě na něm, kterých webinářů se zúčastní! Jakmile vyčerpá účast (což nemusí být v žádném případně do konce srpna), může opět obnovit své „členství“ stejným způsobem.

Zájemci o tento projekt pošlou na email GMkana@seznam.cz

plán přednášek

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je Miroslav Hurta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.