Z pověření Lukáše Řehůřka zveřejňuji pozvánku na 32. ročník Poháru bystrcké radnice, kde mj. naleznete nový způsob přihlašování, který je pohodlný, jednoduchý a může pořadatelům turnajů usnadnit práci.
Rád bych pozval příznivce šachu na 32. ročník Poháru bystrcké radnice a 4. ročník memoriálu Jiřího Řehůřka, který se bude konat v neděli 13. září 2026 ve Společenském centru v Bystrci. Chtěl bych vás požádat o přihlášení na turnaj přes tento odkaz.
Přihlášení je jednoduché, na webu není potřeba si dopředu vytvořit účet, stačí kliknout na odkaz „rychlá přihláška“. Zde zadáte e-mailovou adresu a následně vyhledáte své jméno v databázi, nebo zadáte své údaje, pokud nejste registrováni. Poté kliknete na „Podat přihlášku“. Následně Vám přijde e-mail, ve kterém kliknutím na odkaz přihlášku potvrdíte.
Postup přihlášení na turnaj je podrobně vysvětlen zde.
Lukáš Řehůřek
předseda ŠK Bystrc Oilers