Mládežnické ligy: Z jihomoravských týmů zatím nejlepší Jundrov

V sobotu 6. prosince byla odehrána další dvě kola mládežnických lig.  A s jakými výsledky?

I. lize D Vyškov prohrál s favoritem skupiny Krnovem 2 : 4 a překvapivě „jen“ remizoval s o něco slabším Jeseníkem 3 : 3. Celek už v podstatě nemůže aspirovat na postup, ale čeká ho docela pohodlný život v půlce tabulky.

I. lize C působí hned tři naši zástupci, a to Duras, Jundrov a Moravská Slavia. Jundrov prohrál těsně s favoritem soutěže s pražským Unichessem 2,5 : 3,5, aby se vzápětí Pražákům stejným poměrem pomstil na jejich béčku. Duras i Moravská Slavia shodně porazily slabý Lanškroun 5 : 1, ale nad Železnými horami zvítězil už jen Duras. Ten se tímto vítězstvím zařadil v tabulce průběžného pořadí těsně před Jezdce na čtvrté místo, zatímco na Morendě by i přes první zápasovou výhru měli vyhlásit nejvyšší sestupovou pohotovost.

Z webů soutěžících oddílů se soutěží zabývá jen spolehlivý web vyškovských šachistů a neúspěchům svého týmu se stručně věnují webové stránky Moravské Slavie Brno.

Mládežnické ligy budou pokračovat v sobotu 24. ledna dalším dvojkolem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *