Závěrečná zpráva o 4. ročníku šachového turnaje HŘÍBATA OPEN

11.3.2023 v 10:00 byl zahájen 4. ročník šachového turnaje HŘÍBATA OPEN. Turnaj se uskutečnil v salónku Bowling Brno. Na startovním poli se sešlo 48 dětí. Hlavním rozhodčím turnaje byl Rostislav Berezjuk. Dále na děti v hracím sále dohlížel Jaroslav Bureš a Ondřej Havelka. Každé dítě odehrálo 7 partií.

Každé dítě na slavnostním vyhlášení dostalo hodnotnou finanční cenu. Celková hodnota věcných cen byla 16 000 Kč.

Slavnostní vyhlášení. Na třetím místě skončil Dominik Keprt. Na druhém místě skončil Daniel Zavřel. Turnaj vyhrál Tsyren Berdnikov. Na fotce jsou společně s ředitelem turnaje – mezinárodním šachovým mistrem Jaroslav Burešem.

Podrobné výsledky naleznete na – odkaz:

Chess-Results Server Chess-results.com – 4. Ročník šachového turnaje HŘÍBATA Open

Na závěr si zaslouží poděkování partneři turnaje.

Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Brna

Národní sportovní agentura

Vlastimil Chládek

Bowling Brno

Příspěvek byl publikován v rubrice Turnaje a jeho autorem je Jaroslav Bureš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.