Dovolená v Chorvatsku – šachy, plachetnice a moře

Vážení šachoví přátelé a nadšenci,

srdečně zveme všechny věkové kategorie na YACHT CHESS V CHORVATSKU od 02.07.22 do 09.07.22. V Programu je doprovodný rapid turnaj doplněno chorvatské šachisty a dle výkonnosti přihlášených zajistíme trenéra pro šachové přednášky přímo na jachtě. Ubytování je v pohodlných ložnicích na plachetnici, kde se vyspí pohodlně dvě dospělé osoby. Na jachtě je vybavený kuchyňský kout, který uspokojí náročné kuchtíky a strávníky. Na jachtě teče sladká teplá a studená voda v koupelně i v kuchyni. Elektrické zásuvky. Někdy i wifi. V LÉTĚ JE JADRAN ÚPLNÝ BAZÉN…. takové větší jezero, s malým „přítokem“ u Albánie – mořská nemoc nehrozí. BEZPEČNÁ PŘÍBŘEŽNÍ PLAVBA S NÁVŠTĚVOU MNOHA MÍST, MĚST A PŘÍRODNÍCH REZERVACÍ.

Doprava autobusem může být organizovaná tak, že autobus vás vyzvedne při cestě v nejbližším městě, nemusíte tedy nutně nastupovat v Praze.

Cena 1790,00 Kč osoba/noc Děti do patnácti let s doprovodem rodičů. Maximální počet přihlášených je 32 osob. Přihlášky nejpozději do 15.05.2022 na helaveny@gmail.com nebo 777 148 782. Více viz propozice.

Děkuji a šachu zdar

Helena Veny www.venyyacht.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozvánka a jeho autorem je Miroslav Hurta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.