Šachový svaz hledá dobrovolníky na olympiádu v Brně

Trénujete rádi šachy? Nebojíte se propagovat královskou hru na veřejnosti? Chcete zažít s šachy něco nového? Jestli jste odpověděli 3x ano, tak právě Vás hledáme!

Součástí letního Olympijského festivalu 2020, který se bude konat v termínu 24.7. až 9.8., budou stejně jako před dvěma lety i šachy. Tentokrát však nebude místem konání pouze Brno, ale šachová prezentace se rozšíří taktéž do hlavního města Prahy a třetího největšího města ČR, tedy Ostravy.

Šachový svaz České republiky bude mít ve všech třech městech vlastní prostor k propagaci královské hry. Proto se již nyní obracíme na Vás s prosbou o pomoc při realizaci tohoto projektu. Hledáme brigádníky na výše uvedený termín, kteří budou šachy prezentovat před návštěvníky, pomáhat zájemcům s prvními tahy, či tvořit program na jednotlivé dny. Velkou výhodou je, aby byl zájemce z blízkosti místa konání akce.

Podrobnější informace budou zájemci zaslány po kontaktování p. Bednaříka na e-mailovou adresu bednarik@chess.cz

Připojte se k nám do týmu a zažijte nezapomenutelné momenty na Olympijském festivalu.

Jak vypadala prezentace šachu na Olympijském festivalu v roce 2018 v Brně se můžete podívat níže v odkazu:
BRNO

Těšíme se na spolupráci.

KMK ŠSČR

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je Miroslav Hurta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.